Spotkanie po latach w Wildze Garwolin

Na 1 lipca zaplanowano wyjątkową imprezę przy ul. Sportowej w Garwolinie. Po latach spotkają się zawodnicy piłkarskich drużyn Wilgi z roczników 1986/87 oraz 1988/90.
Za naszym pośrednictwem, komitet organizacyjny zwraca się z prośbą o udostępnienie i przesyłanie informacji prasowych, zdjęć, pamiątek związanych z historią  sportową zawodników wspomnianych drużyn. - Zebrany materiał, można wzbogacić go o krótki opis zdjęć, komentarz, wspomnienie. Przesłane informacje zostaną wykorzystane do opracowania filmu uzupełnionym materiałem ze spotkania – informuje komitet organizacyjny spotkania.

Informacje można przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Osobą odpowiedzialną za realizację tego zadania Kamil Nowek. Ostateczny termin przesyłania materiałów to dzień 28 maja.

- Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników z małżonkami, dziećmi, sympatiami, partnerkami oraz rodziców zawodników i działaczy obu drużyn do uczestnictwa oraz włączenia się w przygotowanie tej imprezy – zachęcają do udziału w spotkaniu organizatorzy.

REKLAMA


Telefon kontaktowy do trenera Tomasza Talarka (kom. 606 314 830).

Osoby zainteresowane powinny potwierdzić udziału do 10 czerwca, z podaniem liczby osób uczestniczących w rozbiciu dorośli/dzieci. Osobą odpowiedzialną do kontaktów w tej sprawie jest Karol Zawadka (tel. 668 813 810    adres e-mail; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Szczegółowy program obchodów zostanie przedstawiony w terminie późniejszym. Informacji szukajcie w naszym portalu, który jest patronem medialnym spotkania.

Łukasz Koryckitagi: wilga garwolin  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentarze  

 
+4 #6 spotkaniekibic 2017-04-10 19:01
Miałem okazję oglądać mecze tych roczników, ogólnie zgadzam się z tymi komentarzami ale brakuje mi dwóch bardzo ważnych nazwisk z tamtych czasów ⏰ ⏰ ⏰ mb
Cytować
 
 
+10 #5 TYLKO WILGA GKSEl MARIACHI 2017-04-06 11:00
Piękne czasy nie było boisk , orlików , tartanów , rurek , Były tylko boiska betonowe lub asfaltowe nie było sędziów kolana pozdzierane . Treningi za głównym boiskiem lub za małą Salą latało sie w szmacianych Football , pózniej w Cornerach ;-) Wspomnienia i wspólne przeżycia zostaną na Zawsze . Stara WILGA ZAWSZE RAZEM 86/87 88/89 !!! Pozdrawiam
Cytować
 
 
+10 #4 Super PokolenieZORRO 2017-04-06 09:12
DWA ROCZNIKI WSPANIAŁYCH CHŁOPAKÓW WYMIENIĘ TYLKO KILKU:
ROCZNIK 86/87 - KAROL I KAMIL ZAWADKA; PIOTR KONDEJ; DANIEL BOGUSZ; ŁUKASZ ZAJĄC; KAMIL NOWEK; ŁUKASZ PIESIO, BARTEK BIAŁECKI, ŁUKASZ BIERNACKI
ROCZNIK 88/90 - GRZEGORZ PIESIO, ŚP. RAFAŁ ZAJĄC; PIOTR BARANOWSKI, PAWEŁ MIKULSKI, ŁUKASZ ROSA, MATEUSZ CZARNY
CHŁOPCY WIELKI SZACUN ZA TYLE WSPANIAŁYCH CHWIL DOSTARCZONYCH W CZASIE WASZYCH ZMAGAŃ SPORTOWYCH NIE TYLKO W KRAJU ALE I ZAGRANICĄ (CHORWACJA/SŁOWACJA) .CZEKAM Z OGROMNĄ NIECIERPLIWOŚCI Ą NA ZOBACZENIE WAS PODCZAS MECZU TOWARZYSKIEGO. JUŻ DZIŚ DEKLARUJĘ POMOC FINANSOWĄ ORAZ ORGANIZACYJNĄ W PRZYGOTOWANIACH DO IMPREZY. ZACHĘCAM JEDNOCZEŚNIE WSZYSTKICH RODZICÓW TYCH ROCZNIKÓW DO WŁĄCZENIA SIĘ W ORGANIZACJĘ - JAK BYWAŁO TO WCZEŚNIEJ. CI CHŁOPCY DZIŚ JUŻ DZIŚ PANOWIE ICH RODZICE MOGĄ BYĆ WSPANIAŁYM WZORCEM DO NAŚLADOWANIA DLA OBECNYCH ADEPTÓW PIŁKI NOŻNEJ ORAZ RODZICÓW W SPRAWACH SPORTOWYCH I ORGANIZACYJNYCH NA RZECZ KLUBU KTÓRY ZWIĄZANY JEST Z NAMI, NASZYM MIASTEM OD 95 LAT.
POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA
Cytować
 
 
-8 #3 ..majowy g. 2017-04-05 14:50
nigdy nie mów nigdy .. no i nie nadużywamy caps locka przy pisaniu
Cytować
 
 
+18 #2 Piękne czasyKibic 2 2017-04-05 11:46
to prawda te roczniki były naprawdę dobre, aż miło się przychodziło na mecze tych chłopców
Cytować
 
 
+14 #1 GARWOLINWILGA 2017-04-05 09:07
DWA NAJLEPSZE ROCZNIKI JAKIE KIEDYKOLWIEK ISTNIAŁY W WILDZE GARWOLIN I ZAPISAŁY SIĘ W JEJ PIĘKNIEJ HISTORII GRAJĄC OD SAMEGO POCZATKU W NAJWYZSZYCH LIGACH JUNIORSKICH Z NAJLEPSZYMI DRUŻYNAMI WARSZAWY ORAZ CAŁEGO MAZOWSZA , GDZIE TAM BYŁO WSZYSTKO TU NIE BYŁO NIC TYLKO WALKA AMBICJA DETERMINACJA . TAKICH ROCZNIKÓW JUŻ NIE BĘDZIE POZDRWAIAM KIBIC !!!!!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu