Grali o puchar wójta po raz 16.

Victoria w kategorii kobiet i All-Stars w kategorii mężczyzn, to tryumfatorzy XVI Mistrzostw Gminy Łaskarzew w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn o Puchar Wójta Gminy 2017.

Łącznie w Mistrzostwach wzięło udział 13 drużyn, w tym 5 kobiecych i 8 męskich. Mecze fazy grupowej rozgrywano w sali gimnastycznej w Starym Pilczynie oraz w hali sportowej w Woli Łaskarzewskiej. Półfinały i finały, tradycyjnie rozgrywano w sali gimnastycznej w Starym Pilczynie.

Wszystkie mecze, od fazy grupowej, aż po finał, rozstrzygały się w stosunku setowym 2:0 (finał mężczyzn rozgrywany był do trzech wygranych setów i również zakończył się wynikiem 3:0).

REKLAMA


Najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz medale. Upominki trafiły do wyróżniających się zawodników. Najlepszą zawodniczką w kategorii kobiet została Adriana Krawczyk z drużyny Victoria, natomiast w kategorii mężczyzn najlepszym zawodnikiem został Piotr Długosz z drużyny All-Stars. Nagrody ufundował Urząd Gminy Łaskarzew.

Końcowe klasyfikacje

Kobiety

1. Victoria

2. Dream Team

3. UKS Pilczyn

4. Young Stars

Mężczyźni

1. All Stars

2. Energia Kacprówek

3. Rada Gminy

4. Gwiezdna Flota

Komplet wyników

opr. łk

fot. UG ŁaskarzewJoomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu