ogłoszenia płatne

Opublikowano: 24 styczeń 2017, 08:35
    glhfutsal

Coraz bliżej do decydujących rozstrzygnięć w Gminnej Lidze Halowej Futsal Cup. Do końca rozgrywek zostały dwie kolejki. Szansę na triumf mają cztery drużyny.

Niedzielna seria spotkań rozpoczęła się od spotkań, w których wynik można było przewidzieć. Najpierw Królewscy pokonali Return 7:0, strzelając większość goli w drugiej połowie.

Królewski Team ? Return Husaria 7:0 (1:0)
    Bramki:
    Rafał Paćkowski 15?,36?, Karol Wałachowski 22?,28?, Tomasz Mika 37?,38?, Damian Kosicki 40?(Królewski)

Zwycięstwo Starboysów nad Top Team nie zaskakuję, ale jego rozmiar już tak. Aż 17 bramek ?gwiezdni chłopcy? zaaplikowali rywalom.

Top Team Wola Rowska ? Starboys 2:17 (1:6)
    Bramki:
    Kamil Balas 9?, Kamil Brzostowski 30? (Top) - Łukasz Cichecki 8?,12?,24?,27?, Dominik Cichecki 12?,12?,18?,35?,38?, Łukasz Widłak 15?,31?,34?,36?, Damian Banasiewicz 32?,35?,36?, Daniel Kosobucki 39?(Starboys)

Juniorzy Snajpera, mimo porażki, mogą na plus zaliczyć strzelenie pięciu goli w spotkaniu, co jest rekordem debiutantów. Najskuteczniejszy wśród KWS Tomasz Jarzyna, autor czterech trafień.

Snajper Sośninka Juniorzy ? KWS Żabczyńscy 5:14 (1:5)
    Bramki:
    Jakub Biernat 10?,28?, Jakub Brzostowski 22?, Jakub Prokop 25?, Jakub Sikora 27? (Snajper) - Piotr Długosz 1?,32?, Wojciech Borkowski 12?, Tomasz Jarzyna 14?,18?, 36?,38?, Marek Wichowski 15?,33?, Dawid Puchalski 23?, Piotr Jarzyna 39?,40?, Adam Paszkowski 39?,40?(KWS)

Łatwo z Kosynierami poradzili sobie piłkarze Weekendu.

Weekend Łaskarzew ? Kosynierzy Maciejowice 5:2 (2:0)
    Bramki:
    Sebastian Kaczyński 5?,32?,37?, Michał Zalewski 19?, Rafał Świder 38? (Weekend) - Przemysław Gazda 22? (Kosynierzy)

Remis Baldaccini w spotkaniu z Wisłą może kosztować ten zespół utratę czołowej lokaty. Do przerwy Baldaccini prowadził pewnie 6:3. Po zmianie stron Wisła szybko odrobiła straty. Rywalem odpowiedzieli w 31. minucie trafieniem na 7:6, ale ostatnie słowo należało do gości spod Maciejowic. Gol Mateusz Pracza w przedostatniej minucie spotkania ustalił wynik spotkania.

Wisła Podwierzbie ? Baldaccini 7:7 (3:6)
    Bramki:
    Patryk Metera 4?,23?, Mateusz Pracz 8?,39?k.p., Marcin Paciorek 16?,28?, Kamil Krupa 25? (Wisła) - Daniel Paziewski 8?, Przemysław Alot 11?,14?, Mateusz Kępka 17?, Piotr Brzostowski 20?,20?, Mateusz Borkowski 31? (Baldaccini)

Na koniec 9. serii prawdziwy hit. Lech Team po 20 minutach prowadził 3:2. 120 sekund po wznowieniu podwyższył prowadzenie na 4:2. Na osiem minut przed końcem Kisiel Team przegrywał 3:5. Skuteczna końcówka spotkania przyniosła aż trzy gole i Kisiel Team mógł cieszyć się z powrotu na fotel lidera.

Lech Team ? Kisiel Team (3:2)