Opublikowano: 06 grudzień 2016, 06:46
    glhfutsal

Historycznego wyczynu dokonał Arkadiusz Zalewski. W 2. kolejce Gminnej Ligi Halowej zawodnik Lech Team strzelił 18 goli!

W pierwszym meczu 2. serii spotkań rywalizacji o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew Wisła Podwierzbie pokonała Królewski Team 5:3. Decydująca o losach spotkania była druga połowa, w której Wiślacy odrobili straty z pierwszych 20 minut. Dla drużyny z Podwierzbia to druga wygrana w lidze.

Wisła Podwierzbie ? Królewski Team 5:3 (1:2)
    Bramki:
    Mateusz Pracz 17?, Kamil Krupa 26?, Grzegorz Sitnik 36?,38?, Patryk Metera 37? (Wisła) - Rafał Paćkowski 9?, Karol Wałachowski 16?,28' (Królewski)

Nie było niespodzianki w spotkaniu Weekendu Łaskarzew i KWS. Wygrana 11:7 nie przyszła jednak łatwo. Drużyna Piekarzy mogła w drugiej połowie odrobić stratę, zabrakło skuteczności.

Weekend Łaskarzew ? KWS Żabczyńscy 11:7 (6:4)
    Bramki:
    Sebastian Kaczyński 2?,9?,17?,19?,23?,25?,31?,40?, Łukasz Kulka 4?,4?, Daniel Wójcik 39? (Weekend) - Marek Wichowski 5?,16?,33?, Piotr Długosz 6?,34?, Dawid Puchalski 18?, Piotr Jarzyna 30? (KWS)

W trzecim spotkaniu 2. kolejki mierzyły się drużyny, które przegrały na inaugurację. Od pierwszej minuty przewagę osiągnął zespół Starboys, który zasłużenie pokonał Return. Jedyne trafienie dla Husarii zanotował Michał Choim.

Starboys ? Return Husaria 7:1 (3:0)
    Bramki:
    Łukasz Widłak 2?,5?, Łukasz Cichecki 10?, Dominik Cichecki 21?, Daniel Kosobucki 23?, Piotr Winek 26?,35?(Starboys) - Michał Choim 32?k.(Return)

W spotkaniu z Lech Team juniorzy Snajpera byli skazani na porażkę. Lech był do powstrzymania, w czym zasługa Arkadiusza Zalewskiego. Piłkarz Wilgi Garwolin nie zatracił skuteczności z rundy jesiennej rozgrywek IV ligi i w meczu ze Snajperem strzelił 18 (!) goli. To nowy rekord GLH. Co warte podkreślenia niemal połowa goli Arka padła po podaniu innego zawodnika GKS Marcina ?Magiego? Makulca. Mimo wysokiej porażki młodzież ze Snajpera zasługuje na pochwałę. Momentami nie odstawała od starszych kolegów. Historycznego pierwszego gola w rozgrywkach strzelił w kontrze Jakub Biernat.

Lech Team ? Snajper Sośninka Juniorzy 22:3 (8:1)
    Bramki:
    Arkadiusz Zalewski 1?,2?,3?,10?,14?,15?k.,22?,24?,26?,26?,29?,32?k.,32?,33?,34?,35?,39?,40?, Michał Wiśnioch 18?,Radosław Teperek 12?, Jakub Białecki 29?, samobójcza 27? (Lech) - Jakub Biernat 11?,25?, Jakub Sikora 24? (Snajper)

W tym meczu oprócz goli było dużo fauli. Ambicjonalne podejście piłkarzy do meczu sprawiło, że jeszcze przed przerwą oba zespoły miały na koncie po pięć fauli. Po 20 minutach nie można było wskazać faworyta, bo drużyna Baldaccini prowadziła jedynie 3:2. W 30. minucie było już 6:2. Jednak ambitnie grający zawodnicy Top Team na 120 sekund przed końcem doprowadzili do wyniku 6:4.

Baldaccini ? Top Team Wola Rowska 6:4 (3:2)