Opublikowano: 08 wrzesień 2011, 11:32
    wilga garwolinpromnik łaskarzew

Wilga Garwolin znowu zwycięska. Tym razem, bo ciężkim meczu, GKS w pokonanym polu zostawił drużynę KS Wesoła. Okazałą wygraną odniósł także Promnik Łaskarzew. Obie drużyny spotkają się w niedzielnych derbach.

Piłkarze Wilgi, na wąskim boisku w Wesołej, długo męczyli się z drużyną KS. ? Przeważaliśmy przez całą pierwszą połowę, nie potrafiliśmy jednak nic strzelić. Rywale za to przeprowadzili dwie akcje, po jednej z nich padła bramka ? relacjonuje Jacek Paśnik, trener GKS.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Goście nadal próbowali sforsować obronę miejscowych. Dopiero w 60. minucie wrzutkę z lewej strony Jacka Kajtkowskiego na bramkę zamienił Piotr Piorun. 20 minut później strzelca bramki wyrównującej sfaulowano w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał Łukasz Korgul. ? Po tej bramce gospodarze siedli kondycyjnie. Oddychali rękawami. My strzeliliśmy jeszcze dwie bramki ? mówi trener Paśnik. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Rafał Goławski i Mateusz Leszek, obaj mecz rozpoczynali na ławce rezerwowych.

W meczu w Wesołej skręcenia stawu skokowego doznał Piotr Baranowski. Trener nie mógł skorzystać z usług Kamila Zawadki, który jednak wróci do gry na spotkanie derbowe. Mecz z Promnikiem Łaskarzew w niedzielę o godz. 16.30.

KS Wesoła ? Wilga Garwolin 1:4
    Bramki dla Wilgi: Piotr Piorun, Łukasz Korgul, Rafał Goławski, Mateusz Leszek
    Wilga: Jakubaszek, Karol Zawadka, Grązka, Korgul, Mariusz Makulec, Baranowski (Leszek), Ochnik, Bogusz (Zalewski), Dróżdż (Trojanek), Kajtkowsk (Goławski), Piorun.

Drugie wysokie zwycięstwo w tym sezonie odniósł Promnik. Na własnym boisku łaskarzewianie pokonali Mazura Radzymin 5:1. W 1. kolejce drużyna spod Warszawy uległa Wildze Garwolin 0:5.

Promnik Łaskarzew ? Mazur Radzymin 5:1
    Bramki dla Promnika: Wojciech Borkowski, Grzegorz Opieka, Daniel Paziewski, Kamil Kurach, Tomasz Baca
    Promnik: Bieńko, Borkowski (Michalczyk), Opieka , Baca , Mayk, Kurach (Brzostowski), Wójcik (Paśnicki), Jankowski, Winek, Poświata, Paziewski (Korycki).