Opublikowano: 15 grudzień 2015, 07:44
    siatkówka4cv

Trzecie z rzędu i czwarte w sezonie zwycięstwo odnieśli siatkarze SPS 4CV Garwolin. W Ostrołęce podopieczni Jakuba Sokołowskiego, po raz drugi w rozgrywkach, pokonali beniaminka ? SPS Volley 3:0 (20, 23, 20).

Zwycięstwo pozwoliło drużynie z Garwolina przesunąć się na czwarte miejsce w tabeli III ligi. Niedzielna wygrana była konsekwencją dużej koncentracji gości. ? Do połowy każdego seta gra była wyrównana. Później odskakiwaliśmy na kilka punktów, dzięki dobrej zagrywce, blokowi i kilku dobrym obronom. Bardzo dobrze na rozegraniu zagrał Paweł Grabowski ? relacjonuje trener SPS Jakub Sokołowski.

W tym sezonie było to drugie starcie między SPS-ami. Na inaugurację w Garwolinie gospodarze wygrali 3:1. W następnym spotkaniu siatkarze 4CV zagrają w sobotę z kolejnym beniaminkiem Olimpem Skaryszew (godz. 16). Będzie to ostatni ligowy mecz w 2015 roku dla drużyny trenera Sokołowskiego.

SPS Volley Ostrołęka ? SPS 4CV Garwolin 0:3 (-20, -23, 20)

4CV: Zawisza, Kisiel, Rosłaniec, Poreda, Wilki, Grabowski, Ozimek (libero) ? Trzmielewski, Skrajny.