Elzbieta Sionek baner

ogłoszenia płatne

Opublikowano: 18 luty 2015, 07:10
    siatkówka4cv

Niewiele ponad godzinę potrzebowali siatkarze SPS, aby pokonać warszawski MDK. Zwycięstwo 3:0 (16, 12, 13) z nastoletnim zespołem było szybkie, łatwe i przyjemne. Mecz był sprawdzianem dla rezerwowych drużyny 4CV, która cały czas liczy się w walce o awans z III ligi.

Już pierwsze piłki pokazały, że młodzież ze stolicy do Garwolina przyjechała wczoraj po siatkarską lekcję. Srogimi nauczycielami byli gospodarze. Drużyna 4CV rozgromiła rywala w trzech szybkich setach. Najwięcej punktów przynosiła miejscowym zagrywka. Niemal wszyscy zawodnicy z Garwolina zapunktowali będąc w polu zagrywki.

Perspektywiczny zespół MDK nie był w stanie przeciwstawić się drużynie walczącej o awans z III ligi. ? Młodzież z Warszawy pokazała, że drzemie w nich potencjał. Dzisiaj trzeba było wygrać 3:0 i nasz zespół pokazał, że jeśli cały czas jest skoncentrowany, to gra układa się zgodnie z założeniami ? skomentował po meczu trener 4CV Jakub Sokołowski.

We wczorajszym spotkaniu w większym wymiarze czasowym, szczególnie w trzecim secie, zagrali dotychczas rezerwowi. Pawła Grabowskiego na rozegraniu zastępował Łukasz Trzmielewski, na atak za Krzysztofa Zawiszę szkoleniowiec posłał Macieja Antonika, a na przyjęcie w miejsce Krzysztofa Kisiela wszedł najmłodszy w drużynie Jakub Skrajny. Szansę na grę otrzymał także drugi libero Damian Zygadło. ? Zmiennicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Udowodnili, że są równorzędnymi zawodnikami względem tych z wyjściowej szóstki ? podkreśla Jakub Sokołowski.

Kolejne dwa spotkania III-ligowiec z Garwolina rozegra w trakcie jednego weekendu. 28 lutego SPS czeka wyjazd do Mławy, a dzień później do Wolanowa.

SPS 4CV Garwolin ? MKS MDK Warszawa 3:0 (16, 12, 13)

4CV: Grabowski, Zawisza, Kisiel, Rosłaniec, Wilki, Poreda, Ozimek (libero) ? Trzmielewski, Antonik, Skrajny, Zygadło (libero)