Opublikowano: 21 październik 2014, 05:52
    wilga II garwolinaon rembertów

Po 10. kolejkach warszawskiej A-Klasy Wilga II Garwolin jest nadal jedyną niepokonana drużyną. W sobotę GKS zremisował a AON Rembertów 1:1. Szansy do objęcia prowadzenia w tabeli nie wykorzystał Promnik Łaskarzew. Zapunktowały także zespoły Amura Wilga i Snajpera Sośninka.

W Rembertowie podopieczni Jacka Tracza nie zagrali z polotem jak w poprzednich spotkaniach. Bramki padły w drugiej połowie. Przed zmianą stron goście mieli jedną wyborną okazję do objęcia prowadzenia. W 29. minucie Mariusz Dróżdż zagrał z prawej strony do Dominika Alota, ale ten nie trafił czysto w piłkę.

Gospodarze sporadycznie gościli pod bramką Piotr Nurzyńskiego. Po jednej z akcji w 57. minucie nieoczekiwanie AON objął prowadzenie. Gol padł w niecodziennych okolicznościach. Długie zagranie przeszło linię defensywną Wilgi, piłka odbiła się w polu karnym, gdzie dobiegł do niej zawodnik z Rembertowa. Dośrodkowanie okazało się strzałem, futbolówka po słupku wpadła do siatki.

Rezerwy IV-ligowca wyrównały tuż po wznowieniu gry od środka boiska. Z lewej strony w pole karne dograł Paweł Pyra, a bramkarza AON pokonał Alot. W kolejnych minutach miejscowi mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Po problematycznym faulu sędzia podyktował rzut karny, ale strzał zawodnika z Rembertowa wylądował na poprzeczce. Przy dobitkach refleksem popisał się Piotr Nurzyński. W końcówce gola na wagę trzech punktów mogła strzelić Wilga. Zagrożenie goście stwarzali po akcjach prawą stroną. W dogodnych sytuacjach znalazł się dwukrotnie Konrad Woźniak.

W niedzielę o godz. 15 na boisku przy ZSP nr 2 Wilga II podejmie KS Puznówka 1996. Potknięcia GKS nie wykorzystał Promnik Łaskarzew. ŁKS tylko zremisował w Otwocku ze Startem II. Wyjazdowe zwycięstwo 1:0 z Sulejówka, gdzie mecze rozgrywa Amigos Warszawa, wywieźli piłkarze Snajpera Sośninka. Wisła Maciejowice przegrała w Józefowie z Józefovią 1:2. W takim samym stosunku drużyna z Puznówki uległa w Trąbkach Advitowi Wiązowna.

AON Rembertów ? Wilga II Garwolin 1:1 (0:0)
    Bramka dla Wilgi: Dominik Alot