W niedzielę Piknik Rycerski w Sulbinach

Już po raz trzeci Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach organizuje Piknik Rycerski. W najbliższą niedzielę nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Piknik rozpocznie się o godzinie 15:00. Aż do godziny 20:00 w programie będą między innymi: walki pokazowe z użyciem mieczy, toporów, buzdyganów, siekanie latającej kapusty, przeciąganie liny z rycerzami, warsztaty łucznicze, w czasie których każdy będzie mógł poczuć się niczym Robin Hood, pokaz czerpania papieru, warsztaty archeologiczne dla najmłodszych, w trakcie których uczestnicy odkryją bezcenne skarby sprzed wieków, budowanie zamków, gdzie najmłodsi spróbują własnymi siłami wznieść średniowieczną fortecę ze specjalnych klocków oraz pokazy garncarstwa.

O godzinie 17:00 będzie można zobaczyć rycerską inscenizację, kwadrans później pokaz łucznictwa konnego, a o 18:15 strzały z hakownicy i armaty wiwatowej. Będzie też coś dla ciała – o 17:30 będzie serwowany pieczony prosiak, a od 18:30 będzie można potańczyć przy muzyce na żywo.

REKLAMA


Przez cały czas trwania pikniku dzieci są też przewidziane specjalne atrakcje dla najmłodszych – plac zabaw, malowanie twarzy i rozdawanie balonów.

jd

 

 tagi: gcak  piknik rycerski  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu