Cartex

W Miejsko Powiatowej Bibliotece Publicznej przesłuchano recytatorów - reprezentantów wszystkich gmin powiatu garwolińskiego XXXIV Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego.

Uczestników oceniała komisja w składzie: Iwona Anisiewicz, Magdalena Chodak, Jadwiga Kocon, Ewa Nowicka, Magdalena Ptak i Iwona Kot.

Najlepsi uczniowie, którzy awansowali do etapu wojewódzkiego w Siedlcach, to: w kategorii klas I-III SP 1.Alicja Mikulska (SP Zgórze), 2. Jan Biernacki (SP 1 Garwolin), 3. Amelia Rybacka (SP 1 Łaskarzew). W gronie uczniów klas IV-VI wygrała Konstancja Przeździecka (SP Żelechów) przed Krzysztofem Goździem (SP Wola Rębkowska) i Zuzanną Żołądek (SP Puznówka).

Przyznano również wyróżnienia. W kategorii klas I–III otrzymali je: Sebastian Lenarczyk (SP Łaskarzew), Daria Gozdalik (SP Wilga), Mateusz Pasternak (SP Głosków), Michalina Mikulska (SP 2 Garwolin), Mikołaj Nowek (SP Stary Pilczyn). W kategorii uczniów klas IV-VI: Karolina Szulc (SP Głosków), Katarzyna Nuszkiewicz (SP Mariańskie Porzecze), Weronika Mróz (SP 2 Garwolin), Agata Matryba (SP Zgórze).

Laureaci otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

MPBP/opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Dzieje się!

27 kwiecień 13:45
Luis i obcy 3D Kino
27 kwiecień 15:50
Luis i obcy 2D Kino
27 kwiecień 18:00
Tomb Raider 3D dubbing Kino
27 kwiecień 20:30
Wieczór gier Kino
28 kwiecień 13:45
Luis i obcy 3D Kino
28 kwiecień 15:50
Luis i obcy 2D Kino
28 kwiecień 18:00
Tomb Raider 3D dubbing Kino

Dzieje się!

27 kwiecień 13:45
Luis i obcy 3D Kino
27 kwiecień 15:50
Luis i obcy 2D Kino
27 kwiecień 18:00
Tomb Raider 3D dubbing Kino
27 kwiecień 20:30
Wieczór gier Kino
28 kwiecień 13:45
Luis i obcy 3D Kino
28 kwiecień 15:50
Luis i obcy 2D Kino
28 kwiecień 18:00
Tomb Raider 3D dubbing Kino
28 kwiecień 20:30
Wieczór gier Kino

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.