Kino w szpilkach: Dalida

Oparta na faktach historia o wszechstronnej artystce, pięknej kobiecie i jej burzliwym życiu. Kino „Wilga” zaprasza na film „Dalida” w ramach kwietniowej odsłony cyklu „Kino w szpilkach.

„Dalida. Skazana na miłość" to film o artystce wszechstronnej, Miss Egiptu, zdobywczyni 70 złotych płyt. Urodą porównywana do Kleopatry, była uwielbiana przez publiczność na całym świecie. Wszystko, czego dotknęła na scenie, stawało się złotem, przeciwnie w życiu osobistym. Szaleńczo poszukiwała miłości - zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci. Dla jednych dumna i zimna femme fatale, dla innych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Porywający portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, lecz niezrozumianej przez nikogo.

Ten niezwykły film produkcji francuskiej będzie można obejrzeć 20 kwietnia o godzinie 19:00 w Kinie „Wilga”w ramach nowego cyklu „Kino w szpilkach”. Przed projekcją na wszystkie panie będzie czekał słodki poczęstunek przygotowany przez kl. III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych ZSP nr 2 CKP w Garwolinie. Będą także upominki dla pań od firmy CCC - torby i vouchery oraz losowanie upominków ufundowanych przez Nest Bank Placówka Partnerska w Garwolinie i MC Donalds w Garwolinie.

REKLAMA


„Kino w szpilkach” to nowy cykl filmowy stworzony specjalnie z myślą kobietach. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Na ekranie zarówno nowości filmowe, które nie są pokazywane w bieżącym repertuarze, jak i starsze filmy – dramaty, melodramaty czy komedie. To kino kobiece – bez strzelania i brutalności. Dodatkowo każdej projekcji towarzyszą konkursy z nagrodami i rozdawanie upominków od sponsorów.

mat.pras.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentarze  

 
-8 #1 co to ma być?konio 2017-04-14 12:28
Toż to jawna dyskryminacja mężczyzn. Co na to feministki rzekomo walczące o równość które kilka dni temu strasznie się oburzały w mediach bo jedna z nich została wyproszona z męskiego salonu fryzjerskiego. Co na to nasze lokalne działaczki tętniące życiem? Wiadomo że to taki zabieg marketingowy ale podejrzewam że na ten seans przyjdą same lesby, samotne stare panny i rozwódki. Szczęśliwe kobiety też chętnie by ten film obejrzały ale w towarzystwie swoich chłopaków czy mężów żeby się miały do kogo przytulić czy chociaż za rękę potrzymać a tak będą musiały do kina w Warszawie pojechać. To może w ramach propagowanej teraz równości niech kino zorganizuje też seans dla panów aby okoliczne pedałki też były zadowolone.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu