Cartex

Pogoda w Garwolinie

pogoda.net


Apteka dyżurna:
ul. Nadwodna 15
Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

Nie przegap! Newsletter CSiK

Opublikowano: 29 marzec 2017, 16:02 Kategoria Kultura
CSiK

Filmy, koncerty, konkursy, festiwale i wydarzenia sportowe – wszystko w jednym miejscu. Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Garwolinie? Zapisz się do newslettera Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Najnowsze wydanie trafi do odbiorców już 31 marca.

W marcu Centrum Sportu i Kultury rozpoczęło wysyłanie bezpłatnego biuletynu informacyjnego za pomocą poczty elektronicznej. Raz w miesiącu wszystkie informacje o wydarzeniach organizowanych przez CSiK trafią bezpośrednio do skrzynki mailowej tych, którzy zapiszą się do newslettera.

Dzięki temu odbiorcy newslettera nie przegapią żadnego koncertu, spektaklu teatralnego, premiery filmowej czy zawodów sportowych. W biuletynie znajdą się także informacje o wydarzeniach i promocjach Pływalni Miejskiej „Garwolanka”.

Jak się zapisać? Wystarczy wejść na www.csik.garwolin.pl i w formularzu, który znajduje się po prawej stronie wpisać swój adres email, a później w wiadomości potwierdzającej przesłanej na skrzynkę mailową kliknąć w specjalny aktywujący.

Centrum Sportu i Kultury uruchomiło także powiadamianie przez SMS o najważniejszych wydarzeniach. Wszyscy, którzy chcieliby otrzymywać takie informacje na swoje telefony, muszą wypełnić specjalny formularz – odesłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść go osobiście do sekretariatu CSiK, kasy Kina „Wilga” i kasy Pływalni Miejskiej „Garwolanka”. We wszystkich tych miejscach można także otrzymać formularz do wypełnienia.

Pobierz formularz

mat.pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.