Cartex

Pogoda w Garwolinie

pogoda.net


Apteka dyżurna:
ul. Nadwodna 15
Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

Do Syreny na „Kota w butach”

Opublikowano: 30 marzec 2017, 07:58 Kategoria Kultura
CSiKwizyta w teatrze

29 kwietnia Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza na kolejną wyprawę z cyklu „Z wizytą w teatrze”. Tym razem mali widzowie obejrzą spektakl „Kot w butach” w Teatrze Syrena w Warszawie.

Najmłodszy z trzech braci młynarza otrzymuje w spadku po ojcu jedynie... kota. Chłopiec i sympatyczny zwierzak szybko się zaprzyjaźniają, a próbą ich braterstwa jest wspólna podróż pełna przygód, porywającej muzyki i tańca. W drodze spotykają wiele barwnych postaci, które uczą młodego młynarczyka pracowitości i wiary we własne siły. Gdy okazuje się, że największym marzeniem chłopca jest poznanie prawdziwej królewny, kot postanawia nieco pomóc losowi. Czy każde marzenie da się spełnić? Niełatwy to plan, ale nie ma rzeczy niemożliwych dla kota w butach!

Tę niezwykłą baśń przedstawioną na teatralnych Teatru Syrena będą mogli obejrzeć uczestnicy kwietniowej wyprawy w ramach cyklu „Z wizytą w teatrze”.

Wyjazd odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 9:00. Koszt uczestnictwa 55 zł. Spektakl dla dzieci od 5 lat.

Więcej informacji na www.csik.garwolin.pl.

Zapisy: sekretariat Centrum Sportu i Kultury, ul. Nadwodna 1, tel.25 682 20 51, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mat.pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.