Ze strażackiej kroniki

Kronika Zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie zaistniałych od 2 do 8 października.

Zdarzenie drogowe na ul. gen. W. Andersa w Garwolinie
3 października. Przed godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na ul. gen. W. Andersa w Garwolinie, w którym uczestniczył samochód osobowy Nissan Primera i ciężarowy marki MAN. Pomocy medycznej osobom podróżującym pojazdami udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych z jezdni. Podczas działań ruch na drodze był całkowicie zablokowany. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP.

REKLAMA


Pożar samochodu w Nowym Puznowie

4 października. Po godz. 12 na drodze krajowej nr 76 w Nowym Puznowie miał miejsce pożar samochodu osobowego Skoda Octavia. Pojazd w całości był objęty pożarem. Działania straży polegały na podaniu prąd piany ciężkiej, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP.

Pożar samochodu w Zygmuntach

4 października. Po godz. 16 w miejscowości Zygmunty miał miejsce pożar samochodu osobowego marki Polonez. Pojazd w całości był objęty pożarem. Działania zastępów straży polegały na podaniu prądu wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy OSP.

Zdarzenie drogowe w Celejowie

5 października. Po godz. 8 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Celejowie, w którym uczestniczył samochód osobowy marki Mazda oraz ciągnik rolniczy. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Podczas działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP.

Zdarzenie drogowe w Poliku, gm. Maciejowice

6 października. Po godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Poliku, gdzie samochód osobowy Toyota Corolla uległ dachowaniu. Pomocy medycznej kierującej pojazdem udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, kierowali ruchem na drodze oraz odłączyli zasilanie elektryczne w pojeździe. W akcji trwającej blisko dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP.

mat. pras.tagi: straż pożarna  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu