Pomóżmy Dominikowi odzyskać rękę

W niedzielę 1 października w Górznie odbędzie się impreza charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc w zakupie protezy dla Dominika Krasińskiego z Reducina. 24-letni mężczyzna w sierpniu, podczas prac polowych, stracił prawą rękę. Młodemu mężczyźnie może pomóc każdy!

Dominik Krasiński to młody, 24-letni mieszkaniec Reducina w gminie Górzno. Mężczyzna 1 sierpnia uległ wypadkowi z udziałem maszyny rolniczej. W wyniku tego zdarzenia stracił prawą rękę. Aby powrócić do częściowej sprawności potrzebna jest mu nowoczesna proteza. Jej koszt to około 150 tys. zł. Dominika czeka także długa rehabilitacja.

Młodemu mężczyźnie postanowili pomóc mieszkańcy gminy, którzy organizują dla niego imprezę charytatywną. Wydarzenie odbędzie się 1 października w Górznie. Organizatorzy proszą osoby dobrej woli, firmy i instytucje o wsparcie w postaci przekazania fantów na loterię i cennych przedmiotów na licytację.

REKLAMA


Fanty i przedmioty na licytację można zostawiać w sklepie w Reducinie lub Markecie Jeżyk w Górznie. Można także przekazywać je indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Dawidem Gałkowskim – głównym organizatorem wydarzenia (nr tel: 788 076 168) lub Damianem Wielgoszem (nr tel: 504 005 386)

mat. pras.

 Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentarze  

 
-6 #1 WypadekWojtek 2017-09-14 17:09
Nie naprawiaj maszyny w biegu bo będziesz dupe łokciem podcieral
Cytować
 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu