Przewoził dzieci niesprawnym autobusem

Garwolińscy policjanci wyeliminowali z ruchu niesprawny autobus, który przywiózł dzieci do szkoły. Skrupulatna kontrola drogówki, zakończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego i zakazem dalszej jazdy.

Garwolińscy policjanci prowadzą działania „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach tych działań policjanci sprawdzaj stan techniczny autokarów, które dowożą dzieci do szkoły.

Dzisiaj po godz.  8.00 policjanci skontrolowali dwa autokary, które przewiozły dzieci do szkoły do jednej z miejscowości w gm. Sobolew. - Podczas kontroli policjanci w jednym z autokarów ujawnili oprócz wadliwego oświetlenia, awarię układu hamulcowego i kierowniczego. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, zakazując dalszej jazdy. Podczas drugiej kontroli mundurowi ujawnili nieprawidłowości w postaci braku „tabliczki” informującej o przewozie dzieci – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA


Na kierowców nałożono mandaty karne.

KPP Garwolin/opr. łktagi: sobolew  policja  autobus  autokar  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentarze  

 
+1 #2 ochroniarzdoktor 2017-09-12 13:11
kto to jest ten egon to chory człowiek który ma swój swiat zapraszam na wizyte ha ha
Cytować
 
 
0 #1 ojojojegon 2017-09-08 21:46
a od kiedy to policjanci mają uprawnienia diagnostyczne? Może podejrzenia mieli ? I to co najwyżej . Teraz kierowca powinien udać się na stację diagnostyczną wziąć kwit o sprawności auta (nawet uprzednio naprawiając ) i obciążyć komendę .
Cytować
 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu