Polała się policyjna krew

Trzeci raz w tym roku, przed garwolińską komendę Policji podjechał krwiobus, gdzie chętni mogli podzielić się najcenniejszym darem – własną krwią. Akcja oddawania krwi przez Policję w Garwolinie odbyła się po raz piąty. W trakcie środowej zbiórki zgłosiło się 32 osoby z czego 27 osób oddało ponad 12 litrów krwi.

Akcja „Policja pomaga – mamy to we krwi” odbyła się wczoraj przed Komendą Powiatową Policji w Garwolinie.

Policjanci oddający krew zgodnie podkreślają, że jest to kolejna forma służby dla społeczeństwa. Funkcjonariusze uważają, że jest to ogromna satysfakcja, ponieważ oddana krew może uratować ludzkie życie, nieraz bowiem są świadkami tragicznych wypadków. Krew została oddana przez policjantów, pracowników cywilnych jednostki oraz osoby prywatne. Wszystkie osoby biorące udział w akcji, dostały drobny upominek.

REKLAMA


Inicjatorem akcji krwiodawstwa w garwolińskiej Policji jest mł. asp. Tomasz Pytlarczyk, który jest dzielnicowym w gm. Garwolin.

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie serdecznie dziękuje za miłą i profesjonalną obsługę dla personelu medycznego z Oddziału Terenowego nr 49 w Garwolinie – RCKiK.

KPP GarwolinJoomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentarze  

 
+1 #1 Dobrze, że pomagająDorota 2017-09-09 14:58
Dobrze, że są tacy, którzy pomagają i potrafią dać coś od siebie a nie kombinować i np kraść perfumy czy coś innego... Policja pokazuje niejednokrotnie , że stać ich na wiele i działają w służbie drugiemu ale wystarczy jedna czy dwie czarne owce, by już każdy kojarzył ich ze złodziejami. Potem walczą o reputację...
Cytować
 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu