Modernizacja roku w Pilawie

Przebudowa placu zabaw w Pilawie otrzymała wyróżnienie w XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2016” w kategorii sport i rekreacja.

Organizatorem plebiscytu było Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego i Targi Pomorskie przy współudziale Związku Powiatów Polskich i Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.

Rolą konkursu jest wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego, promocji przebudowy, rewitalizacji terenów, a także rozbudowy obiektów i urządzeń.  Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych, które w przestrzeni urbanistycznej wyróżniają się szczególnymi walorami oraz uzyskały lepszy efekt użytkowy i estetyczny.

REKLAMA


Na Zamku Królewskim w Warszawie Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa Albina Łubian odebrała nagrodę specjalną dla inwestora oraz statuetkę i dyplom finalisty konkursu. Otrzymane wyróżnienie jest wynikiem aktywnej postawy oraz jak się okazuje trafnej inicjatywy. Wymagania i zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz wysokie standardy wykonania zapewniły sukces dla realizowanej inwestycji.

pilawa.com.pl

fot. UM Pilawa, modernizacjaroku.org.pltagi: pilawa  plac zabaw  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentarze  

 
-1 #1 Plac zabaw??Ja 2017-09-06 20:01
Plac zabaw szkoda że znowu tylko w Piławie a w Trąbkach imitacja placu zabaw , z jedną zjeżdżalnią - bez np. Chociażby jednej huśtawki. Trzymajmy tak dalej . Mama dwójki dzieci.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu