Co? Gdzie? Kiedy?

W duchu uroczystości patriotycznych zapowiada się sierpniowy weekend, dla niektórych to początek dłuższego odpoczynku od pracy. Nie zabraknie okazji do włączenia się w akcję charytatywną na rzecz potrzebującego mieszkańca gminy Łaskarzew.

Poniżej znajdziecie listę najważniejszych i najciekawszych naszym zdaniem wydarzeń w powiecie.

12 sierpnia (sobota)

73. rocznica walk saperów 1A Wojska Polskiego na środkowej Wiśle. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10 przy pomniku Sapera, zlokalizowanym przy drodze wojewódzkiej nr 801 w Skurczy (gm. Wilga). Po mszy świętej, przemówienia gości, apel poległych, złożenie kwiatów. W programie także wysłuchanie pieśni patriotycznych oraz piknik organizowany przez gminę Wilga. Więcej informacji.

REKLAMA


13 sierpnia (niedziela)

Piknik charytatywny dla Filipa Teperka. Po raz drugi na terenie gminy Łaskarzew, tym razem w Starym Pilczynie, obędzie się impreza na rzecz trzyletniego mieszkańca miejscowej gminy. Filip zmaga się z rzadką genetyczną chorobą, której leczenie jest bardzo kosztowne. Dochód z pikniku zostanie w całości przekazany na rehabilitację i zakup niezbędnego sprzętu medycznego.

W programie m.in. turniej piłki nożnej, wyprzedaż garażowa, stoiska ze swojskim jadłem, dmuchańce dla najmłodszych. Wśród fantów przekazanych na licytację są m.in. liczne vouchery, sprzęt sportowy, gadżety z autografami znanych osób. Jedną z atrakcji będzie mecz siatkówki między Radnymi Gminy Łaskarzew i mieszkańcami Celinowa. Początek o godz. 10. Więcej informacji

Wspólne śpiewanie pieśni żołnierskich i patriotycznych. Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zapraszają wszystkich do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych i żołnierskich z Garwolińskim Sekstetem Kameralnym. Muzyczne spotkanie odbędzie rozpocznie się o godz. 19 na Skwerze Solidarności w centrum Garwolina. Więcej informacji.

łkJoomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu