Pielgrzymi wyruszyli z Maciejowic [wideo]

Ponad 300 pielgrzymów wyruszyło dzisiaj z Maciejowic na kolejny etap 37. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Na trasie są garwolińskie „7”, łaskarzewska 9b oraz nadwiślańska 7c.

Pielgrzymi rozpoczęli piątek od późnej, jak na warunki PPP, mszy świętej. Po Eucharystii, odprawionej o godzinie 7 w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, piechurzy ruszyli na trasę. Metą dzisiejszego odcinka jest Dęblin.

 

REKLAMA


Wczoraj do garwolińskich grup 7a i 7b dołączyło ponad 100 pielgrzymów łaskarzewskiej 9b, prowadzonej przez ks. Adama Woźniaka. Dzisiaj do grona zmierzających jedną trasą do wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej dołączyła grupa nadwiślańska 9c. Ponad 50-osobową grupę parafian z dekanatu osieckiego prowadzi ks. Krzysztof Nowachowicz.

W gronie osób żegnających pielgrzymów wychodzących z Maciejowic była liczna grupa mieszkańców oraz m.in. wójt gminy Sylwester Dymiński.

Pielgrzymi wyruszyli z Maciejowic Zdjęcia z wyjścia czterech grup do zobaczenia pod tym linkiem >>> http://bit.ly/2uqpD09

Opublikowany przez WirtualnyGarwolin.pl na 4 sierpnia 2017

Łukasz Koryckitagi: ppp  pielgrzymka  maciejowice  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentarze  

 
0 #1 pralnia UB z.o.oAce 2017-08-04 17:20
W gronie osób żegnających pielgrzymów wychodzących z Maciejowic była liczna grupa mieszkańców oraz m.in. wójt gminy Sylwester Dymiński.
Osobiście czerwony UBywatel zegnał pielgrzymów. Staruszek, Sylwester się nawraca....wypił wybielacz.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu