Gmina Garwolin wyśle Ci sms

Gmina Garwolin uruchomiła system powiadomień SMS. Żeby trafić do bazy, trzeba wysłać wiadomość tekstową lub wypełnić formularz na stronie internetowej samorządu. W zamian mieszkańcy będą otrzymywać informacje o zagrożeniach czy ważnych wydarzeniach w gminie.

- To odpowiedź na sugestie mieszkańców. Docierały do nas sygnały, że wiele osób nie wie o ważnych wydarzeniach w gminie, o istotnych spotkaniach w swoich miejscowościach, w sołectwie. Dzięki systemowi będą mieli lepsze dostęp do informacji - mówi Marcin Kołodziejczyk, wójt gminy Garwolin, zapewniając że na telefoniczne skrzynki odbiorcze trafią tylko ważne informacje, nie będzie spamu.

Rejestracja jest w pełni darmowa, mieszkaniec nie ponosi żadnych płatności związanych z otrzymywaniem wiadomości sms na swój telefon. Jedyny to koszt to opłata związana z wysłaniem pierwszej wiadomości z kodem rejestracyjnym (według cennika operatora), chyba że zdecydujemy się zarejestrować w bazie poprzez formularz dostępny na stronie internetowej gminy Garwolin.

REKLAMA


Każde sołectwo otrzymało swój kod rejestracyjny – w sumie jest ich 27. Gmina zobowiązuje się każdej osobie zarejestrowanej w systemie przesyłać wyselekcjonowane przez siebie treści dotyczące imprez kulturalnych i sportowych organizowanych na terenie gminy zarówno o charakterze lokalnym jak i ponadlokalnym oraz komunikatów dotyczących sytuacji kryzysowych, awarii, komunikatów meteorologicznych, zawiadomień urzędu, badań lekarskich czy szkoleń. Kod rejestracyjny dla każdego sołectwa umożliwi wysyłanie informacji np. o zebraniach w danej miejscowości tylko jej mieszkańcom.

jd

 tagi: gmina Garwolin  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentarze  

 
0 #2 Link do rejestracjiJanek 2017-07-18 14:45
Tu jest link, przez który można się zarejestrować: panel.mprofi.pl/.../gg
Cytować
 
 
+3 #1 SzkodaZdziwiony 2017-07-14 23:57
Aż dziwne, że redakcja w artykule nie zamieściła odrazu odnośnika (linku) do wspomnianej strony czy formularza rejestracyjnego o którym mowa w artykule. Przecież to samo z siebie się ciśnie by coś takiego dodać:/
Cytować
 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu