Antyterroryści przy Wyszyńskiego

Oddział antyterrorystów z Radomia oraz kryminalnych z Garwolina przeszukał dzisiaj posesję przy ul. Wyszyńskiego. Policja na razie nie udziela szczegółów w tej sprawie.

Sygnał o akcji z udziałem zamaskowanych funkcjonariuszy otrzymaliśmy od czytelnika. – Ze względu na dobro postępowania nie udzielane są żadne informacje. Policjanci wykonują w tej sprawie czynności – mówi asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Z naszych obserwacji wynika, że na teren posesji przy Wyszyńskiego w Garwolinie wkroczyło kilku policjantów – antyterrorystów z Radomia oraz miejscowych kryminalnych. Na terenie posesji pracował technik kryminalistyki.

REKLAMA


Szczelnie ogrodzona posesja zwraca uwagę murowanym budynkiem, który według naszych ustaleń jest w trakcie budowy od ponad roku. Na nieotynkowanym murze zainstalowana jest kamera, która obserwuje wjazd na teren posesji.

Nie wiadomo, czy ktoś został zatrzymany.

Łukasz KoryckiJoomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentarze  

 
+1 #2 hahaha magda 2017-07-13 05:12
Antyterroryści przeprowadzają akcję bo budowa domu trwa od ponad roku a przed posesją jest monitoring ?
Cytować
 
 
+1 #1 śmiechu wartemagda 2017-07-13 05:08
Antyterroryści przeprowadzają akcję bo budowa domu trwa od ponad roku i przed posesją jest monitoring?
Hahahha...
Cytować
 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu