Czarna Droga zamknięta od 18 kwietnia

Termin był wielokrotnie przekładany. Teraz to pewne. W nocy z 18 na 19 kwietnia zostanie zamknięty fragment Czarnej Drogi w Trąbkach (gm. Pilawa).

Zamknięcie trasy związane jest z rozpoczęciem budowy nowego wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej nr 12 Skierniewice-Łuków nad drogą krajową nr 17. – Czarna Droga, na odcinku wzdłuż torów kolejowych, będzie zamykana w nocy z 18 na 19 kwietnia – informuje Kinga Romanowska, ekspert ds. komunikacji firmy Budimex, realizującej inwestycję budowy S17.

Czarna Droga będzie zamknięta do końca 2018 roku. W tym czasie dojazd do Trąbek będzie możliwy jedynie drogą wojewódzką nr 805. Jak precyzuje burmistrz Pilawy Albina Łubian, w ogłoszeniu skierowanym do mieszkańców, linie autobusowe będą również kursowały przez skrzyżowanie w Lipówkach.

REKLAMA


jdtagi: pilawa  czarna droga  kolej  trąbki  s17  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentarze  

 
-4 #1 Wiejski fan clubWojtek63 2017-04-10 14:46
Bo jak nazwać to zupełnie nieadekwatne zdjęcie do zamknięcia Czarnej Drogi ?
Oczywiście ja też chodziłem na Legię. Szalik klubowy jak najbardziej- piłem za nich, marzłem i pociłem się, mokłem, a grajkowie obstawiali...zakłady. Dawno temu powiedziałem dość.
Nie lubię ukrytej prostytucji. Dlatego od wielu lat kibicuję klubom od III ligi w dół.
I nie obchodzi mnie ile wiejskich głów było na meczu Legia- Dortmund 0:6.

p.s.
Popraw się Szanowna Redakcjo, bo zdjęcie powiązane z tematem śmierdzi brakiem profesjonalizmu .
Wieś. Po prostu wieś.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu