Finał z Bednarkiem! [fotorelacja]

Opublikowano: 20 czerwiec 2016, 11:43 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
dni GarwolinaBednarek

Muzyczne niedzielne popołudnie podczas tegorocznych Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego zakończył energetyczny występ Kamila Bednarka. Wcześniej garwolińska publiczność mogła usłyszeć na scenie lokalnych wykonawców.

Tradycyjnie niedzielne koncerty rozpoczął występ Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. Kilkudziesięcioosobowa orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Miętusa zagrała nie tylko utwory typowe dla takich zespołów, ale także dzieła muzyki klasycznej i piosenki rozrywkowe.

Po koncercie orkiestry przed sceną swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie i nauczyciele ze szkoły tańca Studio Ruchu Kordaszewscy. Kilka minut przed godziną 18:00 rozpoczął się występ zespołu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Uczniowie, prowadzeni przez Marka Gryzieckiego, zasiedli zarówno przy instrumentach i stanęli przy mikrofonach.

Przedostatnim zespołem, który wystąpił na garwolińskiej scenie była formacja Castle Dreams - czyli muzyka rockowa z elementami folku na gitarę i skrzypce. To niezwykłe połączenie bardzo spodobało się publiczności.

Bednarek: Wiwat Garwolin! Witaj euforio!

Gwiazdą wieczoru tegorocznych Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego był Kamil Bednarek. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych artystów muzyki reggae w Polsce zagrał w Garwolinie nie po raz pierwszy, ale pierwszy raz dla tak wielkiej publiczności. Koncert był nie tylko dużą dawką doskonałej muzyki w wykonaniu wokalisty i całego zespołu, ale przede wszystkim ogromną porcją pozytywnej energii, którą podzielił się artysta. Podczas koncertu można było usłyszeć największe przeboje Kamila Bednarka - m.in. "Ciszę", "Choć ucieknijmy stąd" czy "Chwile jak te" i piosenki mniej znane jak "Salut (Wiwat szacunek)" czy "Euforia".

jd

Galeria zdjęć

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.