Niedziela w koncertowym stylu

Wielkie święto miasta i powiatu jak zawsze zakończyło się koncertowo. Już od wczesnego popołudnia ze sceny garwolińskiego amfiteatru płynęła muzyka. Na początek orkiestra dęta OSP w Garwolinie, później zespół Alien, Plastic, Martina Collins oraz wisienka na torcie – Myslovitz.

Niedzielne popołudnie podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego tradycyjnie upłynęło w różnych rytmach. Muzyczną podróż rozpoczęła orkiestra dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. Przypomniała ona stare przeboje muzyki rozrywkowej, a także pokusiła się o najnowsze hity. Prawdziwym zaskoczeniem była „Bałkanica” zagrana jako bis. Później na scenę wkroczył doskonale wszystkim znany zespół Alien. Grupa obchodzi w tym roku nie byle jaki jubileusz, bo to aż 30 lat istnienia.

Po występie lokalnego bandu przyszedł czas na zespół Plastic prezentujący bardzo nowoczesne brzmienie. Łączy on różne style i gatunki, wyzwalając wśród publiczności niezliczone ilości pozytywnej energii. Była też Martina Collins – uczestniczka ogólnopolskiego programu rozrywkowego Must Be The Music. Udowodniła wczoraj, że doskonale czuje się zarówno w spokojniejszej muzyce, jak i mocnych rockowych brzmieniach. Na scenie amfiteatru po raz pierwszy zaśpiewa dwie piosenki z własnego repertuaru napisane przez Aurelię Luśnię i Pawła Stankiewicza.

REKLAMA


Około godziny 21.30 rozpoczął się koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Myslovitz. Grupa z nowym wokalistą zagrała zarówno utwory z nowego repertuaru jak i ze starego. Piosenki „Dla Ciebie” czy „Sprzedawcy marzeń” zostały odśpiewane w całości przez publiczność.

Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego tradycyjnie zostały zakończone pokazem sztucznych ogni.

Maria Mazurek

fot. jd

 Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu