Cztery lata jak jeden dzień

Uczniowie sześciu klas technikum uroczyście zakończyli naukę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie. – Drzwi naszej szkoły będą dla was zawsze otwarte – podkreślała dyrektor Ewa Flaga.

Uroczyste zakończenie roku dla uczniów klas IV Technikum nr 2 w Garwolinie odbyło się dzisiaj. - Dziękuję wam za to, że godnie pełniliście rolę naszych uczniów. Reprezentowaliście szkołę na zewnątrz, nie wstydząc się ani szkoły, ani kolegów. Mam nadzieję, że dalej będziecie dobrze świadczyć o naszej szkole – mówiła dyrektor szkoły Ewa Flaga. – Drzwi naszej szkoły będą dla was zawsze otwarte – dodała.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Konkurs „Kobieta motyl” w garwolińskiej Dwójce

Po raz pierwszy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie zostanie Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej „Kobieta Motyl”.

Rywalizacja uczniów odbędzie się 24 maja. - Celem konkursu jest m. in. promowanie kształcenia zawodowego, promocja zawodu fryzjer, rozwijanie i prezentacja młodych talentów, budzenie świadomości kulturowej i cywilizacyjnej poprzez modę – wyjaśnia koordynator konkurs Katarzyna Gugałka.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dachowanie w Chrominie

Prawo serii zadziałało wczoraj na terenie gminy Borowie. Dwie godziny po wypadku w Słupie Pierwszym, doszło do zdarzenia drogowego w Chrominie.

Po godz. 13 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Chrominie, w którym uczestniczył samochód osobowy marki Audi. Auto wypadło z drogi i dachowało.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Ruszyła modernizacja miejskiej oczyszczalni

35 mln złotych będzie kosztowała przebudowa i rozbudowa miejskiej oczyszczalni ścieków w Garwolinie. Prace już trwają i zgodnie z planem powinny się zakończyć w wakacje przyszłego roku.

Modernizacja oczyszczalni ścieków to część wielkiego projektu pod nazwą „Gospodarka ściekowa w Garwolinie” realizowanego przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Garwolinie. Oprócz przebudowy oczyszczalni projekt obejmuje także wymianę kolektorów i budowę sieci kanalizacyjnej w Leszczynach, która trwa od ubiegłego roku. Całkowita wartość projektu to około 50 mln złotych. PWiK uzyskał dofinansowanie w wysokości 25 mln złotych z funduszy strukturalnych i 11 mln złotych pożyczki.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 1268

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu