Reklama

Cytryna jako mandat

Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu był organizatorem akcji -  Jabłko czy cytryna?

Wczoraj odbyła się akcja młodzieży oraz garwolińskiej policji. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wspólnie z uczniami Publicznego Gimnazjum w Głoskowie wzięli dziś udział w akcji prewencyjnej „Jabłko czy cytryna?”. Celem tych nietypowych działań było przypomnienie wszystkim użytkownikom ruchu drogowego zasad mających największy wpływ na poziom bezpieczeństwa na drogach, w tym szczególnie tych dotyczących prędkości oraz pasów bezpieczeństwa.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Może ruszać budowa kolejnego odcinka S17

Wojewoda lubelski wydał zezwolenie na realizację inwestycji drogowej (ZRID), czyli pozwolenie na budowę drogi ekspresowej S17 na odcinku od granicy województw mazowieckiego i lubelskiego do węzła Skrudki, o długości ok. 20,2 km.

Decyzja ZRID umożliwia przejęcie nieruchomości pod budowaną drogę i rozpoczęcie procedury odszkodowawczej, a wykonawca inwestycji będzie mógł rozpocząć prace.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Urząd pracy sprzedany za trzy miliony złotych

Sześciu chętnych, licytacja i jeden zwycięzca. Właściciel firmy Ochnik został nowym właścicielem budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Garwolinie przy ul. Kościuszki.

Przetarg na zakup działki, o powierzchni niespełna 0,2 ha zabudowanej m.in. 274-metrowym budynkiem PUP, odbył się wczoraj. Chętnych do kupna atrakcyjnej nieruchomości, położonej w centrum Garwolina, było sześciu. Wszyscy miejscowi.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Auto 18-latka wylądowało... w stawie

Nadmierna prędkość była przyczyną zdarzenia drogowego w Miastkowie Kościelny, którego efektem było „wodowanie” osobówki.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych. - 18-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków drogowych, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zatrzymał się w przydrożnym stawie – informuje asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 1249

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu